Studená kuchyně

Na objednávku pro Vás připravíme obložené mísy dle výběru a Vašeho přání

Ceny se pohybují od 700,-Kč za mísu (1-1,20 kg) zhruba pro 4-5 osob.

Ve fotogaleriích u každého produktu naleznete ukázky mé práce.

Nabízíme sýry jak tuzemské, tak různorodé kvality a stáří z různých zemí jako je Francie, Holandsko, Itálie: Čerstvý sýr, Krolewski, Mozzarella, uzený sýr, Eidam, sýrova roláda, Císařský sýr, Jadel, Gouda, slané nitě, plněné hermelíny, ochucené hermelíny (paprikové, česnekové, houbové), ochucené variace goudy-bazalka, bylinka, Ementaler Boryna, kozí sýry, francouzské sýry, přírodní polotvrdé sýry typu gouda.

U uzeninových mís upřednostňuji kvalitní šunky s vysokým obsahem masa dále je možnost utvořit mísu z debrecnky, moravské uzené, šunky bohemia, kuřecí šunky, klobásy, čabajky, choriza, schwarzwälder schinkenu, pršutu, výběrové šunky, suchého salámu: uherák, poličan, křemešník.

Dorty se skládají z toustových chlebu a pomazánek dle chuti a přání zákazníka tvar a zdobení je taky podle jednotlivých přání.

Aranžování košíků a kytek.

Mísy se skládají z ovoce a zeleniny v závislosti na chuti zákazníka a na ročním obdob. Vytvořím cokoli, od ovocných salátu až po ovocné mísy, to samé se zeleninou – široká škála salátu dle sezony: šopský, zelný, caesar.

Různé kombinace namíchaných mís: sýrovo-uzeninovych a masovo-uzeninových. Je možnost jednohubek, chlebíčku, kanapek i chuťovek.

Vzhledem k individuálním potřebám každého zákazníka nelze stanovit jednotný ceník cateringu.

Rádi si vyslechneme vaše přání a sestavíme Vám cenovou nabídku na míru.

Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo emailu.

Comments are closed